Sistem Yayın Grubu, Hatay SMMMO yönetimi ve mali müşavirlerle buluşarak, onları e-dönüşüm merkezi ile ilgili bilgilendirdi 

Kendi sektöründe ilimizin önemli firmalarından olan Sistem Yayın Grubu, e-dönüşüm merkezi ile ilgili mali müşavirlerle bir araya gelerek sistem konusunda bilgilendirmede bulundu.

4 Mart Cumartesi günü Savon Hotel’de gerçekleşen kahvaltılı toplantıya; Türkiye Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu (TÜRHAK) Başkanı Abdullah Korkmaz, Hatay Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Tahsin Kırık, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda mali müşavir katıldı.

E-Dönüşüm Bölge Bayii Sistem Yayın Grubu sahibi Ruhi Çelik, katılımlarından dolayı tüm konuklara teşekkür ederek şu açıklamada bulundu; “Edm Bilişim ve Sistem Yayın Grubunun düzenlemiş olduğu, E-dönüşüm hizmetleri tanıtım toplantımıza hoş geldiniz. 

2004 yılında kurulan Sistem Yayın Grubu, web tasarım & yazılım, marka & patent tescili ve iso belgelendirme konularında hizmet vermektedir. 

13 yıllık yazılım ve danışmanlık meslek hayatımda,  Hatay, Gaziantep Kahramanmaraş başta olmak üzere ülkemizin birçok illerinde 1000’nin üzerinde değişik sektörlerdeki firmalarla çalıştık, 2016 yılı sonunda ülkemizin önde gelen e-Dönüşüm firması EDM Bilişimin Hatay Bölge bayiliğini aldık. Bu süreçte siz değerli mali müşavirlerimiz ile birlikte mükelleflerimizin e- dönüşüm hizmetleri olan E-fatura, E-arşiv, E-Defter,  E-Yedekleme E-İmza ve Kep konularında daha hızlı yol alacağımıza inanıyorum. E-dönüşüm hizmetlerinde uzmanlaşmış ekibimiz ile birlikte siz değerli mali müşavirlerimize hizmet sunmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyorum.

Organizasyonumuza göstermiş olduğunuz katılımdan dolayı E-dm Bilişim ve firmam adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Ruhi Çelik’in konuşmasının ardından E-dm bilişim satış müdürü Emre Koç, detaylı sunum yaparak konuklarını e-dönüşüm merkezi semineri konusunda bilgilendirdi.

Teknik operasyon müdürü Ahmet Fatih Gülcan’da düzenlenen bilgilendirme seminerinde teknik destek verdi.

Düzenlenen programa katılım ve desteklerinden ötürü Abdullah Korkmaz ve Tahsin Kırık’a SYG adına Ruhi Çelik tarafından birer buket çiçek verildi.