Loading...

Ekibimiz

EN AZ 10 YIL TECRÜBESİ OLAN EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

RUHİ ÇELİK KURUCU

1982'de Gaziantep'te doğdu. İlk öğretim ve lise eğitim hayatını Gaziantep'te tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'ni bitirdi.2005 yılında Sistem Yayın Grubunu kurarak başarılı projeler altına imza atmaya devam etmektedir.

MEHMET ALİ GAZALOĞLU SOSYAL MEDYA UZMANI

1997 yılında Hatay Antakya'da doğdu. Yurdışında eğitimleri tamamladıktan sonra freelancer kariyerine başladı. Bionluk'ta 5 üzerinden 4.9 yıldız ile öne çıktı.

YAHYA İŞCAN E-DÖNÜŞÜM UZMANI
1988'de Hatay/Antakya'da doğdu. İlk öğretim ve lise eğitim hayatını Hatay'da tamamladı.2007-2011 Mustafa Kemal Üniversitesi Mühendislik Fakültesini, 2011-2013 yılında yüksek lisansını bitirdi. Ardından 2016-2020 Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünü tamamladı.Ankara'da uzun bir süre mesleğini ifa ettikten sonra ''Sistem Yayın Grubu'' şirketi çatısı altında e-dönüşüm uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 


FATİH DUMANOĞLU
E-DÖNÜŞÜM UZMANI

1987’de Mersin de doğdu. İlköğretimini Mersinde, sonrasında Hatay da orta ve  lise hayatını tamamladıktan sonra 2011 de MKÜ Muhasebe Vergi Uygulamaları Bölümü, 2015 de Anadolu Ünv. İşletme Fakültesini, 2018 de MKÜ Dış Ticaret Bölümünü, 2020 de Anadolu Ünv. Adalet Bölümünü bitirdi. Eğitim hayatı boyunca, satış ve pazarlama ile yöneticilik, hukuk ve  hizmet  sektörlerinde  bulundu. Şuan da Sistem Yayın Grubu bünyesinde E-Dönüşüm Uzmanı ve  Kurumsal Web Site  ile Marka Tescil Danışmanı olarak faaliyet göstermektedir.

 

ALİ ÖZDEMİR E-DÖNÜŞÜM UZMANI

 


ONUR EKİZ
E-DÖNÜŞÜM UZMANI
1992 Osmaniye doğumluyum 2016 yılında Anadolu üniversitesi idari ve iktisadi birimler fakültesinden mezun oldum ve aynı zamanda 10 yıldan beri ön muhasebe ve resmi muhasebede ilerleme kayıt ettim.

 

HASAN SAYAR YAZILIM - BİLİŞİM UZMANI

 

GÜNAY GÜNYOL E-DÖNÜŞÜM / PAZARLAMA UZMANI